Novostavby Rezidencia Hron, Zvolen

Zvolen
Nehnuteľnosti od 0 do 0 m²
Cena od 0 EUR (0,00 SKK)

Poloha

Popis projektu

Štýlový moderný obytný komplex na severozápadnom okraji mesta Zvolen, neďaleko rieky Hron naznačuje nový spôsob ako moderne bývať a je pripravený vyjsť v ústrety aj tým najnáročnejším. Táto výrazná architektonická štruktúra je navrhnutá tak, aby poskytla svojím užívateľom súkromie a maximálny komfort súčasne.

Všetky bytové priestory Rezidencie Hron sú situované v dominantnej miere na druhom až siedmom nadzemnom podlaží a doplnkovo na prvom podlaží, kde sú oproti úrovni parteru a okolitého terénu zdvihnuté o 0,5 metra. Rozloha jednotlivých bytov sa pohybuje od 35 do 135 metrov štvorcových. Bezbariérovosť prístupu a optimálne preslnenie sú tu primárne zabezpečené.

Bývanie v tomto obytnom komplexe znamená vychutnávať jeho kvality plnými dúškami. Byty majú výhodnú prevažne východo-západnú orientáciu. Byty s orientáciou na južnú fasádu očaria užívateľa bonusom nádherného výhľadu na rieku a centrum mesta a zaplavia ho pocitom vychutnať si maximum z neopakovateľnej atmosféry.

Exkluzivitu života novostavby vo Zvolene znásobí pešia a oddychová zóna s promenádou, zelené plochy a aleje. Ponuka služieb a množstvo osobitých kaviarní, obchodov a reštaurácií v rámci občianskej vybavenosti sa nepochybne stane atraktívnymi a nápaditými novodobými lákadlami stoviek užívateľov.Polyfunkcia prístupná z pešej zóny vytvára príjemné prostredie s možnosťou trávenia voľného času.

Obyvatelia mesta si tu nájdu vlastné zázemie, ktoré ponúka všetky vymoženosti moderného, pohodlného a zdravého života.

 

Popis lokality

Atraktivita tejto lokality na severozápadnom okraji mesta Zvolen spočíva predovšetkým v samotnej scenérii okolia. Okrem bohatej krajinnej plasticity miesto ponúka množstvo pohľadových prepojení s kultúrnymi prvkami sídla - historickým centrom mesta a zámkom. Obrovským pozitívom pre užívateľov je prítomnosť meandra rieky Hron a relatívna blízkosť mestského centra.

 

Web projektuhttp://www.rezidenciahron.sk
Hypotekárny úver: nie
ÚVODNÁ STRÁNKA | O PORTÁLI | OBJEDNÁVKA INZERCIE | KONTAKT
Copyright © 2008 Soyamedia.com    Všetky práva vyhradené.