POD VŔŠKAMI - Záhorská Bystrica - novostavby Bratislava

Bratislava - Záhorská Bystrica
Nehnuteľnosti od 47 do 157 m²
Cena od 0 EUR (0,00 SKK)

Poloha

Popis projektu

Človek bol ústredným prvkom uvažovania renomovaného izraelského architektonického štúdia Yashar Architects a práve človek stál v popredí záujmu developera OPERA SL GROUP pri myšlienke vytvoriť harmonickú obytnú štvrť Pod vŕškami. Teda projekt bývania v harmónii s prírodou, pritom so všetkým potrebným na pohodlný každodenný život.
Na ich myšlienku nadviazalo známe slovenské architektonické štúdio ARCHITEKTI BOBEK JÁVORKA, s. r. o., a architekt Ing. arch. Peter Moravčík pri tvorbe detailných architektonických riešení.
Projekt pre svoju rozsiahlosť a premyslené riešenie do posledného detailu umožňuje svojim budúcim obyvateľom kvalitné, bezpečné a moderné bývanie rôzneho typu s bohatou ponukou služieb a s rozsiahlymi možnosťami aktívneho i pasívneho relaxu. Navyše pre svoj prírodný charakter a pre prírodný charakter lokality, v ktorej je situovaný, tvorí zdravé prostredie pre spokojný a pohodlný život.

Popis lokality

Obytná štvrť Pod vŕškami novostavby vyrastie v juhovýchodnej časti Záhorskej Bystrice, priamo pod Strmými vŕškami. Projekt je citlivo vsadený do mierneho južného svahu plného svetla a slnka v peknom prírodnom prostredí, lemovanom vŕškami Malých Karpát.

Projekt charakter okolia nielen rešpektuje, ale aj prirodzene na neho nadväzuje. Svojim novým obyvateľom ponúkne možnosť každodenného kontaktu s prírodou, a to priamym napojením na turistické trasy Malých Karpát.

Pod vŕškami je atraktívna lokalita nielen pre ľudí, ktorí oceňujú pokoj a ticho prírodného prostredia, ale aj pre tých, ktorí uvítajú možnosť kedykoľvek si ísť zašportovať a využiť cyklistické trasy, ktoré okolie ponúka.

Hlavnou výhodou lokality však ostáva poloha Záhorskej Bystrice. Je kúsok od prírody a zároveň na dosah od centra. Pohodlné a rýchle spojenie s centrom mesta zabezpečuje skratka cez tunel Sitina i spoje MHD. V budúcnosti ľahkú dostupnosť do centra podporí aj napojenie na diaľnicu D2 medzi Stupavou a Záhorskou Bystricou.

 

 

Web projektuhttp://www.podvrskami.sk
Financujúca bankaTatra Banka
Hypotekárny úver: áno
ÚVODNÁ STRÁNKA | O PORTÁLI | OBJEDNÁVKA INZERCIE | KONTAKT
Copyright © 2008 Soyamedia.com    Všetky práva vyhradené.