Krásne stavebné pozemky Limbach

Limbach
Nehnuteľnosti od 721 do 0 m²
Cena od 59 122 EUR (1 781 109,37 SKK)

Poloha

Popis projektu

Pozemok sa nachádza v pekne položenej novej lokalite priamo v obci Limbach. Na pozemku sa nachádzajú krásne staré viniče, ktoré môže budúci majiteľ zanechať z časti ako okrasné dreviny, na prírodné altánky...

Kontakt:
Pavel Ondrejka: +421 910 564 075

Popis lokality

Limbach je vidiecka obec na úpätí Malých Karpát v smere na Pezinok, vzdialená od Bratislavy len 9 km. Je charakteristická produkciou vína a je vyhľadávanou rekreačnou zónou s krásnou prírodou a bohatými lesmi.

V súčasnosti obec eviduje 1623 obyvateľov prihlásených k trvalému pobytu . Prednosti obce Limbach sú hlavne v jeho polohe - obec nachádzajúca sa na úpätí Malých Karpát , neprepojená štátnou cestou na Záhorie, predurčená na rekreáciu a šport. Je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. Historickou zaujímavosťou sú rímskokatolický a evanjelický kostol. V obci je základná školy, materská škola, školská jedáleň, školský klub detí, miestna knižnica,pošta a športový areál s futbalovým ihriskom. V okolí obce Limbach je možnosť výletov po vyznačených turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch a Medvedie údolie (Limbašská dolina).V obci sa nachádzajú potraviny, čerpacia stanica, vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia, pohostinstvá a cukráreň s detským ihriskom.

Dedina vznikla okolo roku 1350 po mongolskom vpáde do Uhorska, kedy vyľudnené územia osídľovali nemeckí osadníci na pozvanie kráľa Belu IV.

V obci sa nachádzajú rôzne pamätihodnosti ako rímskokatolícky kostol svätého Teobalda z 14. storočia, evanjelický kostol z roku 1802, a prírodné úkazy - Limbašská vyvieračka. V Limbachu na Malokarpatskej ulici býva súčasný prezident Slovenska Ivan Gašparovič.

Pozemok sa nachádza v pekne položenej novej lokalite priamo v obci Limbach. Na pozemku sa nachádzajú krásne staré viniče, ktoré môže budúci majiteľ zanechať z časti ako okrasné dreviny, na prírodné altánky

Hypotekárny úver: áno
ÚVODNÁ STRÁNKA | O PORTÁLI | OBJEDNÁVKA INZERCIE | KONTAKT
Copyright © 2008 Soyamedia.com    Všetky práva vyhradené.