Monarská Alej, Čierna voda

Chorvátsky Grob - Čierna voda
Hotové domy od 100 m²
Pozemky od 390 do 880 m²
Cena od 0 EUR (0,00 SKK)

Poloha

Popis projektu

Hlavným cieľom I. časti projektu MONARSKÁ ALEJ bolo predstaviť a ponúknuť na Slovensku novú koncepciu bývania. Koncepciu harmonického bývania, ktoré v sebe spája atraktívnu lokalitu, komplexnú občiansku vybavenosť, pohodlie, súkromie, bezpečnosť a to všetko za prijateľnú cenu. Teší nás, že sa táto, vo svete rokmi overená, „filozofia bývania" stretla s úspechom aj u nás. Veríme, že rovnako oceníte i našu II. časť, v ktorej sme nastúpený smer vyváženosti životných potrieb obohatili o ďalší dôležitý prvok - harmóniu medzi generáciami.

V súčasnosti sme zahájili 1. etapu predaja, v ktorej si môžete vybrať zo 115 pozemkov s výmerami od 395 do 875 m2, bez časovej viazanosti na výstavbu domu. Všetky inžinierske siete sú navrhnuté s dostatočne veľkou kapacitnou rezervou, s prívodom na každý pozemok. K dispozícii je prípojka na telefón, internet a TV. Veľkoryso sú riešené i cestné komunikácie.

V rámci limitovanej akcie Vám ponúkame stavbu typizovaného rodinného domu od 177 000 €, vrátane pozemku a štandardného vybavenia. Dvojpodlažný dom SAVION 110 s úžitkovou plochou 110 m2 poskytuje priestor na bývanie pre 4 až 5-členné rodiny. Prízemie ponúka veľkorysý priestor pre kuchyňu s obývacou izbou, z ktorej Vás schodisko vyvedie na poschodie s troma samostatnými izbami, šatníkom a kúpeľňou. Dom má samostatný vstup z ulice.

Tel. kontakt: 0904 05 05 05

Popis lokality

Lokalita Čierna Voda patrí v súčasnosti medzi vyhľadávané oblasti vhodné pre výstavbu rodinných domov. Vďaka dobrej polohe a výbornému dopravnému spojeniu s Bratislavou (k dispozícii je aj MHD a pripravuje sa i napojenie na diaľnicu Bratislava-Trnava) sa stáva jednou z najobľúbenejších prímestských štvrtí hlavného mesta.

Rezidenčná štvrť Monarská alej sa nachádza na rázcestí medzi Chorvátskym a Slovenským Grobom, len pol kilometra od termálneho prameňa. Zo západnej strany susedí s prírodnou rezerváciou Šúr, ktorá sa rozprestiera na ploche 370 ha a je domovom nielen zákonom chránených plazov a obojživelníkov, ale aj vzácnej flóry. Okrem malebnej prírody tu nájdete aj celý rad možností pre aktívne využite voľného času - turistiku, cykloturistiku, jazdeckú a golfovú školu.

Web projektuhttp://www.monarskaalej.sk/
Developerhttp://www.varagroup.sk/
Financujúca bankaČSOB
Hypotekárny úver: nie
ÚVODNÁ STRÁNKA | O PORTÁLI | OBJEDNÁVKA INZERCIE | KONTAKT
Copyright © 2008 Soyamedia.com    Všetky práva vyhradené.